Soyulmuş Bakır Fiyatı

Soyulmuş Bakır Fiyatı

  100 kg altı 100 Kg üzeri
Soyma Bakırın Kilosu Ne Kadar 210,47 ₺/kg 212,60 ₺/kg
Soyma Bakır Hurda Fiyatı 210,62 ₺/kg 212,70 ₺/kg

Soyulmuş bakır fiyatı, hurda piyasasına göre düzenli olarak güncellenir. Bakır, hurdacılık sektöründe dikkat çeken maddelerden biridir. Çünkü iyi bir iletkendir. Hem elektriği hem de ısıyı oldukça iyi bir şekilde iletir. Bu nedenle bakır malzemeler oldukça değerlidir. Aynı zamanda paslanmayan yapısı nedeniyle elektrik tesisatlarında kullanımı oldukça yaygındır. Korozyona karşı dayanıklı olduğundan geri dönüşümü oldukça sık yapılır. Kablolar yapılırken kullanılan bakırlara ulaşmak için soyma işlemi yapılır.

Soyulmuş bakır fiyatı iyi iletken metaller arasında hurda sektöründe büyük öneme sahiptir. Altın ve gümüş gibi iletkenliği yüksek olan metallere göre bakır, daha uygun fiyatlıdır. Bu nedenle pek çok alanda bakırdan faydalanılır. Birçok kablonun iç bölümünde bakır teller mevcuttur. Kabloların dış yüzeyinde ise akımı kontrol etmek için yalıtkan bir plastik vardır. Bu plastik malzeme geri dönüşümde soyulur. Böylece soyma bakır hurda elde edilir.

Soyma Bakırın Kilosu Ne Kadar?

“Soyma bakır kilosu ne kadar?” sorusunun yanıtı, hurdacılık sektöründe yer alan herkes tarafından merak edilir. Bu noktada bakırın ne kadar olduğu fiyat belirlemede önemlidir. Kilo işi olarak satın alınan hurdalar, uygun koşullarda geri dönüşüme kazandırılır. Kıymetli metaller arasında yer alan bakır hurdaların fiyat belirlenmesi aşamasında aşağıdaki koşullar önemlidir:

  • Geri dönüşüme verilecek hurda bakırın durumu
  • Hurda soyma bakırın miktarı
  • Bakırın saflık oranına
  • Bakırların alınacağı adresin geri dönüşüm merkezimize olan uzaklığına
  • Metal hurda piyasası güncel fiyat tablosu

Yukarıda belirtilen parametreler doğrultusunda soyulmuş bakır fiyatı değişiklik gösterebilir. En doğru fiyatlandırma için bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanızın ardından hurda dönüşüm merkezimize iletilmek üzere adresinizden bakırlar tartılarak alınır. Tartım aşaması titizlikle yapılır. Hassas ölçüm araçları ve teraziler aracılığıyla ölçümler yapılarak elinizde bulunan bakırın kilosu birim fiyatı ile çarpılır. Böylece soyma bakırın kilosu üzerinden ederi hesaplanır.

Soyma Bakır Hurda Fiyatı

Soyma bakır hurda fiyatı, dünya metal piyasasının belirlediği değerler doğrultusunda hesaplanır. En doğru ve güncel fiyatları öğrenmek için firmamız bünyesinde çalışan uzman ekibimize ulaşabilirsiniz. Ekibimizin eksiksiz ve güncel fiyat belirlemesi yapması için elinizde bulunan soyulmuş bakır miktarını söyleyerek bilgi alabilirsiniz. Soyulmuş bakır fiyatı güncel piyasa değerlerini öğrenmek için 0534 844 4677 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Soyulmuş bakır fiyatı müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde belirlenir. İstanbul Hurda olarak adresinizden elinizde bulunan hurdaları kendi araçlarımız aracılığıyla almaktayız. Ek bir nakliye ücreti vermenize gerek kalmadan hurdalarınızı geri dönüşüme gönderebilirsiniz.

Soyulmuş Bakır Fiyatı Hakkında

Soyma Bakır Hurda Fiyatı Neye Göre Değişir?

Soyulmuş bakır hurda olarak satılırken fiyat değişikliği, bakırın durumuna, kilosuna ve kalitesine göre değişebilir.  Bakır hurda çok kötü durumdaysa ve özellikle yanmışsa bu ürünler için ayrı fiyat almanız gerekir.

Soyulmuş Bakır Fiyatı Piyasada Ne Kadar?

Soyma bakır fiyatı, hurda piyasası normallerine güncellenir. Piyasa normallerinde haftalık olarak düzenlenen hurda tablosunda yer alan değerler üzerinden soyulmuş bakırlara fiyat verilir.

1 Gram Soyulmuş Bakır Fiyatı Nedir?

1 gram soyulmuş bakır fiyatı, hurdanın geri dönüşüme uygunluğuna, temizliğine ve kalitesine göre değişiklik gösterir.